top of page
1.jpg

ULUSLAR ARASI FOTOKAMP

4. Uluslararası Malatya Fotokampımız, Arapgir Belediyesi'nin ev sahipliğinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Malatya Valiliği, Malatya Büyükşehir Belediyesi, İnönü Üniversitesi, PEKFEN Okulları, Arapgir Doğa Sporları Derneği ve Malatya Ekstrem Dağcılık ve Doğa Sporları Derneğinin desteğiyle yürütülmektedir. 4.Uluslararası Malatya Fotokamp, Malatya’nın Arapgir İlçesinde bulunan Kayaarasi kanyonunda, Fotoğraf Sanatçısı Mustafa Ertekin’in Genel Koordinatörlüğünde 28 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Fotokampta bu yıl fotoğraf sunum söyleşileri, fotoğraf gezileri, sergi, ateşbaşı fotoğraf sohbetleri, mini müzik dinletileri, doğa yürüyüşleri, kanyon yürüyüşleri, doğa ve çevre eğitimleri, izcilik faaliyetleri, TEMA'nın doğa ile ilgili çalışmaları, bunların yanında çeşitli sanatsal ve sportif faaliyetler gerçekleştirilecektir.
Fotokampa Katılım ücretsizdir. Ayrıca kamp katılımcılarının 3 öğün yemekleri Arapgir Belediyemiz tarafından ücretsiz karşılanacaktır. Kamp alanında ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik WC/lavabo, duş kabini, servis hizmeti, büfe gibi hizmetlerimiz olacaktır.
Destek sağlayan her kişi/firma/kurum ve STK'ya sonsuz teşekkürler....

bottom of page